W naszej kulturze przyjęło się, że inicjowanie i planowanie romantycznych spotkań to zadanie dla mężczyzny. Jednak czasy się zmieniają, a wraz z nimi również obowiązujące normy społeczne. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by to kobieta podjęła się organizacji randki. Masz ochotę zaprosić swojego partnera na nastrojowe rendez-vous? Jeśli tak, nie przejmuj się konwenansami i po prostu to zrób. Wcześniej jednak odpowiednio przygotuj przestrzeń, w której będziecie spędzać czas. Zastanawiasz się, jakie miejsce będzie nadawać się najlepiej? My proponujemy, by była to… Twoja sypialnia. Gdzie indziej możecie bowiem poczuć się równie intymnie i komfortowo? W poniższym artykule podpowiadamy, jak w trzech krokach zaplanować idealny wieczór – m.in. jak wykorzystać pachnące świece, ile poduszek przygotować i dlaczego nie możesz zapomnieć o dobrych prezerwatywach (np. Unimil Skyn).

Krok pierwszy – wygoda

Na idealniej randce musi być nie tylko miło, ale też wygodnie. Zadbaj więc o to, abyście mieli gdzie leżeć oraz siedzieć. Idealnie, jeśli do dyspozycji będzie zarówno kanapa, jak i łóżko. Wtedy randka będzie mogła rozpocząć się na tapczanie, a w odpowiedniej chwili przenieść się kilka kroków dalej. Jednak jeśli masz wyłącznie sofę, nie stanowi to problemu. Znajdź miękką narzutę, którą rozłożysz na jej powierzchni. Powinna być świeża i pachnąca, ale ważniejsze, by jej dotyk sprawiał prawdziwą przyjemność, gdy będziecie jej dotykać nagimi ciałami. Nie zapomnij też o poduszkach. Niech posłużą one do oparcia nie tylko głowy, ale też pleców, ramion czy bioder.

Krok drugi – bezpieczeństwo

Zatroszcz się o to, by tego wieczoru nikt wam nie przeszkadzał. Uprzedź przyjaciółkę, że dziś będziesz zajęta, wyślij do kina współlokatorkę i najlepiej wycisz telefon komórkowy. To bowiem Wasz wieczór, więc wyeliminuj inne, rozpraszające bodźce. Codzienne kłopoty zostawcie za drzwiami i skupcie się na celebrowaniu wspólnych chwil.

By było w pełni komfortowo i bezpiecznie, zadbaj oczywiście o antykoncepcję. To kolejny element, który zwyczajowo znajduje się po stronie mężczyzny, ale nie ma powodu, żebyś przejmowała się stereotypami. Umieść prezerwatywy w dyskretnym, ale widocznym miejscu, a na pewno mile zaskoczysz swojego partnera. Jeśli chcesz zadbać o najwyższy stopień wzajemnej rozkoszy, wybierz takie, które nie zawierają lateksu (np. Unimil Skyn). Z pewnością chcesz, by zabezpieczenie, którego używacie, było jednocześnie wytrzymałe i niewyczuwalne w trakcie stosunku, a takie właśnie są wspomniane prezerwatywy Skyn.

Krok trzeci – atmosfera

Atmosferę tworzą przede wszystkim Wasze czułe spojrzenia i słodkie słówka, ale warto wzmocnić ją jeszcze kilkoma innymi elementami. Jeśli przyszły Ci na myśl świece i płatki róż, ale obawiasz się, że zbyt trąci to banałem, nie musisz się martwić. Podpowiadamy, jak wykorzystać te popularne akcesoria w bardziej nowoczesny i przemyślany sposób.

Świece i płonący ogień kojarzą się nam z tajemniczością i odkrywaniem nieznanego, dlatego cieszą się taką popularnością podczas romantycznych spotkań. Do tego mogą pięknie pachnieć i rzucać subtelne światło. Zamiast zastawiania podłogi tysiącami małych podgrzewaczy, zdecyduj się jednak na dwie, trzy duże świece i postaw je w widocznym miejscu. Starannie wybierz ich zapach – afrodyzjaki są jak najbardziej wskazane, ale miej na uwadze, by woń nie była zbyt ciężka i przytłaczająca. Jeśli chodzi o kwiaty, zastanów się jaki zapach zadziała na Was pobudzająco. Najczęściej są to róże, piwonie lub lilie. Kup nieduży bukiet i umieść na stoliku przy łóżku (np. obok miejsca, gdzie położysz prezerwatywy Skyn). Będzie praktycznie, romantycznie i z klasą.

Udana randka zależy przede wszystkim od Was – uczuć, jakimi się darzycie i emocji, jakie sobie okazujecie. I chociaż sam wspólnie spędzony czas na pewno będzie dla Was niezwykle satysfakcjonujący, proponowane przez nas dodatki z pewnością podkręcą atmosferę i sprawią, że spotkanie będzie jeszcze przyjemniejsze.